vps

View RSS Feed

farnazinik

روش های غرفه سازی ارزان و ساده

امتیاز به این نوشته
روش های غرفه سازی ارزان و ساده

با سلام به همه دوستان و بازدید کنندگان عزیز
در این مطلب می خواهیم شما را با غرفه سازی ارزان و ساده آشنا کنیم . در صورتی که می خواهید محصولات و خدمات خود را در نمایشگاه ارائه دهید حتما این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.همه کوشش می کنند که به برتریـن ظاهـر در نمایشگاه حضور پیدا کنند، شما تاکنـون هم می توانید با در نظـر دارا بودن بودجه خود، به احتیاجات خود پاسـخ دهید. با استفاده خلاقانه از نمایشگاه های کسب و کار با هزینه زیـر ، شما این توانایی را دارید که یک غرفه با هزینه محدود با طراحی شیک راه اندازی نمایید !


پس زمینه غرفه
در یک سالن نمایشگاه که بطور معمول غرفه های بیشتری وجود دارند، تعریف مکان تجارت شما با یک بـعد زمینه غرفه بسیار ارزشمند است. به این ظاهـر تجارت شما در دریایی از کمپانـی های دیگر مورد غفلت قرار می گـیرد . در حالی که فوق العاده زیبـا و خوب است، واقعیت غم انگیز این است که برخـی از دیوارهای تعریف مکان بیرون از بودجه شما قرار خواهند گرفت. با این حال، دیوارهای دیواری با هزینه کم هم برای گزینش وجود دارد، مثل دیوارهای لوله ای، پارتیشن باز قلاب و حلقه و سایـر پس زمینه های ارزان قیمت. شما حتی مجبور به استفاده گرافیک سفارشی را برای دیوار غرفه نیستید چرا که می توانید از دیوارهای بـعد زمینه ای کرایه ای که در حد های مختلـف می باشند استفاده نمایید و پـس از سفارش بنرهای سفارشی خود که مختص بـعد زمینه انتخابی چاپ می گـردد از این تجهیزات با هزینه بسیار زیـر بهره ببرید.


بنرهای غرفه
برخـی متخصصین تبلیغاتی نمایشگاهی بر این اعتقاد هستنـد که بنرها از اصلیترین رکن های نمایش شما در نمایشگاه ها می باشند. شما می توانید این بنرهای بصری را در غرفه خود درج نمایید و از گرافیک سفارشی برای تبلیغ محصول خاص ، سرویس یا نام تجاری استفاده نمایید. تعداد زیادتری از سبک های گرافیک و بنر می باشند که بطور حتم با بودجه شما مطابقت دارند. مثلاً، X-banner مدل های سبک و آسان ای هستنـد که برای استفاده با گرافیک خود مناسب می باشند. چنان چه به گرافیک خاص چاپ برای نمایشگاه احتیاج پیدا کردید، از مدل های اقتصادی استفاده نمایید که حاوی تبلیغات سفارشی هزینه مناسب برای چاپ شده می باشند . اقسام چاپ های اقتصادی عبارتند از: رنگ دیجیتال تکمیل رنگ تا غربال ابریشم .
از توجه و همراهی شما سپاسگزاریم. در صورتی که نیاز به اطلاعات جامع تری در زمینه طراحی غرفه نمایشگاهی دارید به سایت آرته چاپ مراجعه نمایید.

Submit "روش های غرفه سازی ارزان و ساده" to Digg Submit "روش های غرفه سازی ارزان و ساده" to del.icio.us Submit "روش های غرفه سازی ارزان و ساده" to StumbleUpon Submit "روش های غرفه سازی ارزان و ساده" to Google

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته ها
دسته بندی نشده

نظر