vps

 • آموزش تصویری کار با Google Alerts

  Google Alerts (گوگل آلرتز) یکی دیگز از سرویس های مفید شرکت گوگل می باشد ، ولی متاسفانه کمی بیش از حد دور از چشم مانده است ، بوسیله ای این سرویس قادر خواهید بود تا از مطالب جدید ، در مورد موضوع مورد نظرتان مطلع گردید . در حقیقت شما باید کلمات مورد نظر خود را به گوگل آلرتز معرفی کنید ، سپس گوگل آلرتز هر صفحه ی جدیدی را که در موتور جستجوی گوگل در مورد موضوع موردنظرتان ایندکس کرد را برایتان ایمیل می کند. حتی گوگل آلرتز سایتها و یا وبلاگ هایی را که در زمینه ی مورد نظر به تازگی بوجود آمده اند را نیز برای شما ایمیل خواهد کرد. حیف که چنین قابلیت مفیدی این چنین دور از چشم باقی بماند.

  در این آموزش سعی کرده ایم تا به طور کامل نحوه ی کار با گوگل آلرتز را به شما فرا دهیم. امیدوارم که این آموزش برای شما مفید واقع گردد. (دانلود آموزش ………. ادامه مطلب….)

  دانلود آموزش (لینک غیر مستقیم) حجم : ۷۱۱ کیلوبایت
  دانلود آموزش از سرور دوم (لینک مستقیم)
  دانلود آموزش از سرورهای دیگر (لینک غیر مستقیم)
  توجه : دوستان عزیز برای دانلود از لینک ( دانلود آموزش از سرور های دیگر ) ابتدا وارد صفحه ایی می شوید که نام سایت های ( سرور ) مختلفی در آن نوشته شده است .. پس از انتخاب سایت مورد نظرتان .. به دانلود این آموزش در (سرور خود آن سایت ) بپردازید.
 • آخرین ارسال های انجمن

  GregoryPyday

  پاسخ : Agent-FZM

  чел 188 нап Let Ala Ass Рад Cla Сми III Суф Dor Инд Mif Jac Cor XVI Люб And Fam чит язы XIX Ken Dek Com 146 Rea Pac Hea Dec Pir сер Вив eau Аку сер Bru Cov сер сер Adv Alo Ric Pla Ren (эс пед Car...

  GregoryPyday دیروز, 05:03 AM برو به آخرین پست
  Timothybum

  News 2019. It is interesting

  Когда медицина уже бессильна, Есть Ламинин Норвежский. Ламинин Норвежский дешевле чем Laminine LPGN, Реклама в интернете от $20, New Протандим NRF2 PВ125 в 4 раза Дешевле, чем Laminine LPGN. Он...

  Timothybum Saturday 20 April 2019, 07:57 AM برو به آخرین پست