vps

 • آموزش کار با تنظیمات موس (Mouse Option)

  استفاده از موس در کامپیوتر از سال ۱۹۸۴ و همزمان با معرفی مکینتاش آعاز گردید . با عرضه موس ، کاربران قادر به استفاده از سیستم و نرم افزارهای مورد نظر خود با سهولت بیشتری شدند. امروزه موس دارای جایگاه خاص خود است . موس قادر به تشخیص حرکت و کلیک بوده و پس از تشخیص لازم ، اطلاعات مورد نیاز برای کامپیوتر ارسال تا عملیات لازم انجام گیرد.
  درسیستم های اولیه نیازی به استفاده از موس احساس نمی گردید، چون کامپیوترهای آن زمان دارای اینترفیسی مشابه ماشین های تله تایپ و یا کارت پانج برای ورود اطلاعات بودند. ترمینال های متنی اولیه، چیزی بیشتر از یک تله تایپ شبیه سازی شده نبودند ( استفاده از صفحه نمایشگر در عوض کاغذ ). چندین سال طول کشید تا کلیدهای پیکانی در اغلب ترمینال ها مورد استفاده قرار گرفتند( اواخر ۱۹۶۰ و اوایل ۱۹۷۰ ) . ادینورهای تمام صفحه اولین چیزی بودند که از قابلیت های واقعی کلیدهای پیکانی استفاده کردند. مداد های نوری برای سالیان زیادی بر روی ماشین های متفاوت ، بعنوان یک دستگاه اشاره ای استفاده می گردیدند. Joysticks و دستگاه هائی دیگر در این خصوص در سال ۱۹۷۰ رایج شده بودند. زمانیکه موس بهمراه کامپیوترهای مکینتاش ارائه گردید یک موفقیت بزرگ بدست آمده بود.عملکرد موس کاملا” طبیعی بود. قیمت موس ارزان و فضای زیادی را اشغال نمی کرد. همزمان با حمایت سیستم های عامل از موس ، استفاده از موس رشد بیشتری پیدا کرد. زمانیکه ویندوز ۳/۱ از یک رابط گرافیکی بعنوان استاندارد استفاده کرد، موس بعنوان یک وسیله و اینترفیس بین انسان – کامپیوتر، جایگاه خاص خود را کسب نمود.
  سرگذشت موس برگرفته از سایت : http://www.semeng.net
  حال بعد از آگاهی از سرگذشت موس ، تصمیم گرفته ایم که در این قسمت به شما آموزش نحوه کار با تنظیمات موس را در ویندوز XP بیاموزیم در این آموزش موارد زیر را خواهید آموخت:
  - نحوه ی عوض کردن کلیک چپ با راست
  - تعیین سرعت دابل کلیک
  - نحوه ی فعال کردن قفل کلیک یا ClickLock
  - تغییر شکل موس
  - تعیین سرعت حرکت موس
  - فعال کردن چسبانک برای موس
  - تنظیمات مربوط به نمایش موس
  - تنظیمات مربوط به غلتک موس
  - و….
  مطمئناً بسیاری از شما دوستان نحوه کار با این تنظیمات را می دانید ، اما در این آموزش بعضی از مسائل جالب توجه مطرح شده است که دانستن آن خالی از لطف نیست . امیدوارم که این آموزش لذت ببرید (دانلود آموزش در بخش ادامه مطلب…)

  دانلود آموزش (لینک غیر مستقیم) | حجم : ۵۸۰ کیلوبایت
  Download آموزش از سرور دوم (لینک غیر مستقیم)
  دانلود از سرور سوم (لینک غیر مستقیم)
  توجه: برای دانلود از سرور دوم ابتدا وارد صفحه ای می شوید که اسم سایتهای مختلفی در آن نوشته شده است ، پس از انتخاب سایت مورد نظر خود ، به دانلود فایل در آن سایت بپردازید.
 • آخرین ارسال های انجمن

  GregoryPyday

  پاسخ : Agent-FZM

  чел 188 нап Let Ala Ass Рад Cla Сми III Суф Dor Инд Mif Jac Cor XVI Люб And Fam чит язы XIX Ken Dek Com 146 Rea Pac Hea Dec Pir сер Вив eau Аку сер Bru Cov сер сер Adv Alo Ric Pla Ren (эс пед Car...

  GregoryPyday دیروز, 05:03 AM برو به آخرین پست
  Timothybum

  News 2019. It is interesting

  Когда медицина уже бессильна, Есть Ламинин Норвежский. Ламинин Норвежский дешевле чем Laminine LPGN, Реклама в интернете от $20, New Протандим NRF2 PВ125 в 4 раза Дешевле, чем Laminine LPGN. Он...

  Timothybum Saturday 20 April 2019, 07:57 AM برو به آخرین پست