vps

  • 3DMark برای اندروید در حال طراحی است


    Futuremark، تولید کننده نرم افزارهای تست راندمان رایانه های شخصی، اعلام کرد که در حال تهیه 3DMark برای Android است تا بتواند راندمان تبلتهای مبتنی بر سیستم عامل Android را در سال 2012 میلادی مورد تست قرار دهد. این اولین باری است که Futuremark نرم افزار تستی برای پلتفرمی غیر از ویندوز تهیه می کند.
    Jukka Makinen، مدیر عامل Futuremark می گوید: "از سال 1998 صنعت PC برای تست راندمان Gaming سیستم های سخت افزاری بر 3DMark متکی بوده است. در سال 2012 ما 3DMark برای اندروید را به بازار عرضه خواهیم کرد که می تواند نرم افزاری قابل اطمینان برای تولید کنندگان و توزیع کنندگان باشد و به آنها امکان تست و بررسی راندمان دقیق Gaming سیستمهای خود را می دهد. "

    3DMark برای اندروید راندمان Gaming را با استفاده از پردازش و تستهای CPU و Physics اندازه گیری می کند. سیستم تشخیص راندمان از OpenGL ES API استفاده خواهد کرد. نتایج 3DMark مخصوص اندروید با 3DMark مخصوص Windows 8 قابل مقایسه خواهد بود.
    با توجه به پیش بینی رشد شدید Tablet ها در سال میلادی 2012 و با توجه به اهمیت ویژه و نقش کلیدی بازیهای رایانه ای در این سیستمهای کم وزن، توانایی بررسی و تست راندمان Gaming این سیستمهای مبتنی بر سیستم عامل اندروید لازم و بسیار مهم به نظر می رسد.