vps

 • PCI Express 4.0 دارای پهنای باند 16GT/s خواهد بود

  PCI-E 3.0 امروزه یک نسخه جدید PCI Express محسوب می شود که حرفه ای های رایانه به دنبال استفاده از آن در سیستم خود می باشند، اما PCI-SIG که سازمان پاسخگو در مورد استانداردهای PCI-E است، اعلام کرد که نسخه بعدی PCI Express یعنی PCI Express 4.0 از پنهای باند 16GT/s پشتیبانی خواهد کرد.

  PCI-SIG می گوید پس از آزمایشهای فنی به این نتیجه رسیده است که 16GT/s قابل ارائه بر روی مس خواهد بود و این به معنی پهنای باند 2 برابر نسبت به PCI Express 3.0 در سطح توانی تقریبا مشابه است. این گروه همچنین اعلام کرد پهنای باند جدید به سادگی قابلیت استفاده در تکنولوژی ساخت های حاضر را دارد و نیز در مد مدلهای پیشین نیز قابل بازگشت خواهد بود.
  نسخه جدید PCI Express تنها برای کارتهای گرافیکی جدید قابل استفاده نیست، بلکه در سایر محصولات مانند تبلت ها قطعات جانبی و ... نیز به منظور افزایش پهنای باند در قیمتی پایین می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
  جزییات در مورد این تکنولوژی محدود است و دلیل آن این است که PCI Express 4.0 قرار است در حدود سال میلادی 2014 و یا 2015 مورد استفاده قرار گیرد و این یعنی PCI Express 3.0 حداقل برای دو سال آینده تکنولوژی روز خواهد بود.
 • آخرین ارسال های انجمن

  hasanem

  پاسخ : آیا نام دامنه بر سئو سایت تاثیر گذار است؟

  تاثیر رفتار کاربران بر سئو سایت چیست؟امروزه رتبه بندی سایت ها در موتور های جستجو به شدت تحت تاثیر رفتار کاربران قرار گرفته است. اگر می خواهید در بین برترین نتایج موتور های جستجو قرار بگیرید و نام...

  hasanem دیروز, 02:16 PM برو به آخرین پست
  ThomasTiend

  پاسخ : Agent-FZM

  get more 3d engine

  ThomasTiend Friday 7 December 2018, 12:27 AM برو به آخرین پست
  ArthurNew

  кожаные куртки мужские

  майк тайсон против холифилда Интернет магазин уникальных футболок. Мы предлагаем Вам только качественные и уникальные товары. На Ваш выбор толстовки, футболки, головные уборы, чехлы, посуда,...

  ArthurNew Tuesday 4 December 2018, 07:54 PM برو به آخرین پست