vps

 • Western Digital تولید هارد درایو را در تایلند از سر می گیرد

  Western Digital اعلام کرد در این هفته تولید هارد درایو را در یکی از کارخانه های خود در تایلند شروع کرده است. متخصصین بر این عقیده اند که سود ناشی از فروش این محصولات در این شرایط، به دلیل افزایش قیمت غیر طبیعی بسیار بیشتر از حد انتظار خواهد بود.
  این کمپانی تولید مجدد هارد درایو را در BPI تایلند یک هفته زودتر از زمان بندی داخلی آغاز کرده است. این کارخانه که از 15 اکبر در 1.8 متر آب فرو رفته بود، در 17 نوامبر آب آن تخلیه شد و در 26 نوامبر منبع تغذیه آن تعمیر گردید و در 30 نوامبر آماده شروع به تولید مجدد شد.

  انتظار می رود تولید انبوه در این کارخانه در سه ماهه اول سال میلادی آینده آغاز شود . همچنین Western Digital تولید انبوه در یک کارخانه دیگر در Penang مالزی را در همان بازه زمانی آغاز خواهد کرد.
  یک کارخانه دیگر این کمپانی در تایلند در زیر 2 فوت آب است و انتظار می رود تا 10 روز آینده آب آن تخلیه شود.


  Source : www.Xbitlabs.com
 • آخرین ارسال های انجمن

  ArthurNew

  чехлы samsung galaxy

  смерть майка науменко Интернет магазин уникальных футболок. Мы предлагаем Вам только качественные и уникальные товары. На Ваш выбор толстовки, футболки, головные уборы, чехлы, посуда, аксессуары и...

  ArthurNew دیروز, 06:10 PM برو به آخرین پست
  hasanem

  پاسخ : آیا نام دامنه بر سئو سایت تاثیر گذار است؟

  تاثیر رفتار کاربران بر سئو سایت چیست؟امروزه رتبه بندی سایت ها در موتور های جستجو به شدت تحت تاثیر رفتار کاربران قرار گرفته است. اگر می خواهید در بین برترین نتایج موتور های جستجو قرار بگیرید و نام...

  hasanem Sunday 9 December 2018, 02:16 PM برو به آخرین پست
  ThomasTiend

  پاسخ : Agent-FZM

  get more 3d engine

  ThomasTiend Friday 7 December 2018, 12:27 AM برو به آخرین پست