vps

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: آموزش نرم‌افزارهاي كاربردي همه یکجا (دانلود نکنید از دستتون رفته!!)

مديريت كل سايت Admin آواتار ها
    قدرت اعتبار
    10

پیش فرض آموزش نرم‌افزارهاي كاربردي همه یکجا (دانلود نکنید از دستتون رفته!!)

دوستان، مجموعه ای از آموزش های کاربردی و رایگان گیرآوردم که کار شرکت معروف «چند رسانه ای انیاک» هست که کارش ساخت CD های آموزشی است.
    این آموزش ها در بازار فروخته می شه، اما شما می تونین به صورت مجانی از اینجا دانلودشون کنین. لازم به ذکره که دانلودش برای سرعت های پایین یک مقدار زمان بره، ولی به نظر من که می ارزه این همه آموزش به صورت InterActive یکجا دانلود بشه!

سرعت ارتباط
    256 Kbps ADSL

‌حداقل حجم قابل نصب و زمان مورد نياز
    2 MB ، حدود 1 دقيقه

حداکثر حجم قابل نصب و زمان مورد نياز
    5 MB ، حدود 3 دقيقه
    ----------------------
    سرعت ارتباط
    56 Kbps

2 MB ، حدود 5 دقيقه

5 MB ، حدود 13 دقيقه
    ----------------------
    سرعت ارتباط
    33.6 Kbps

2 MB ، حدود 8 دقيقه

5 MB ، حدود 20 دقيقه

ابتدا، فایل نصب را دانلود کرده و سپس اجرا نماييد.
    روش کار برنامه نصب به اين صورت است که ابتدا يک فايل اجرايي کوچک (حدود 40 کيلوبايت) در کامپيوتر کاربر قرارگرفته و اجرا مي‌گردد. اين برنامه که به زبان فارسي طراحي شده است، شروع به جستجو در کامپيوتر کرده و فايلهايي که براي نصب سيستم آموزشي مورد نياز هستند را در يک ليست ذخيره مي‌کند و سپس به ترتيب شروع به دانلود فايلهاي فوق از طريق اینترنت مي‌نمايد.
    فایل نصب برنامه‌های آموزشی

پس از پايان يافتن برنامه نصب، آيکوني با نام Roshd Training Softwares براي اجراي برنامه در صفحه Desktop و منوي Programs از منوي Start ايجاد ميشود و به اين ترتيب، کاربر ميتواند در هر زمان به سرعت به سيستم آموزشي دسترسي داشته باشد.

کيفيت تمام برنامه‌هاي آموزشي بصورت کاملاً تعاملي (Interactive) و دقيقاً مشابه CD هاي آموزشي مي‌باشد. براي اجراي هر يک از برنامه‌هاي آموزشي، کافيست گزينه مورد نظر خود را از منوي مربوطه انتخاب کنيد. توجه داشته باشيد که گزينه مربوط به يک برنامه آموزشي ممکن‌ است در دو يا چند منو وجود داشته باشد.براي مثال، FrontPage هم در شاخه Office هم در شاخه طراحي وب قرار دارد. با انتخاب هر يک از برنامه‌هاي آموزشي، فايلهاي ابتدايي لازم در مدت بسيار کمي به کامپيوتر کاربر منتقل شده و برنامه اجرا ميشود. نکته مهم آن است که برنامه در حال اجرا، بطور خودکار شروع به بارگيري فايلهاي لازم خواهد کرد.يعني اگر کاربر در قسمتي از برنامه در حال آموزش باشد، بقيه قسمتهاي برنامه پيشاپيش در ديسک سخت ذخيره خواهند شد.

2. The Following 8 Thank You to Admin For This Useful Post:

ahmad_J (Thursday 29 June 2006), atn_1366 (Wednesday 28 June 2006), jigar (Tuesday 22 August 2006), majid varasteh (Thursday 3 January 2008), omidt (Sunday 17 December 2006), Safi (Wednesday 28 June 2006), sash (Friday 30 June 2006), x19977 (Sunday 21 January 2007)

عضو ممتاز خروس آواتار ها
    قدرت اعتبار
    11

دوست عزیز آیا به نظر شما بد نیست یک ذره خیلی کوچک برای کار کسانی که در ایران کار فرهنگی میکنند ارزش قائل بشیم . به نظر من خیلی بهتر بود شماکه زحمت کشیدید، فقط نرم افزار را معرفی میکردید و خرید نرم افزار را به سایر دوستان علاقه مند توصیه می کردید. البته در مورد نرم افزار های خارجی با توجه به هزینه زیاد و نیاز مردم و عدم پشتیبانی تولید کنندگان از محصول خود در ایران شاید کرک کردن و قفل شکستن توجیه پذیر باشد ولی جداً خواهش میکنم در مورد محصولات فرهنگی ایرانی کمی احساس مسئولیت کنیم و اینچنین زحمت و کوشش یک شرکت را از بین نبریم.
    به امید آن روز که این طرز تفکر از بین برود و دنیا وابسته نرم افزارهای ایرانی شود.

خیلی عالیه

مديريت كل سايت Admin آواتار ها
    قدرت اعتبار
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط خروس بی محل
    دوست عزیز آیا به نظر شما بد نیست یک ذره خیلی کوچک برای کار کسانی که در ایران کار فرهنگی میکنند ارزش قائل بشیم . به نظر من خیلی بهتر بود شماکه زحمت کشیدید، فقط نرم افزار را معرفی میکردید و خرید نرم افزار را به سایر دوستان علاقه مند توصیه می کردید. البته در مورد نرم افزار های خارجی با توجه به هزینه زیاد و نیاز مردم و عدم پشتیبانی تولید کنندگان از محصول خود در ایران شاید کرک کردن و قفل شکستن توجیه پذیر باشد ولی جداً خواهش میکنم در مورد محصولات فرهنگی ایرانی کمی احساس مسئولیت کنیم و اینچنین زحمت و کوشش یک شرکت را از بین نبریم.
    به امید آن روز که این طرز تفکر از بین برود و دنیا وابسته نرم افزارهای ایرانی شود.
    دوست گرامي،
    من خودم براي نرم‌افزارهاي ايراني كه با زحمت ساخته مي‌شن ارزش خاصي قائلم. اما شما برداشتتون اشتباه بوده. اين حركت (يعني دانلود رايگان آموزش نرم‌افزارهاي كاربردي) از سوي شركت "انياك" با همكاري شركت "رشد" صورت گرفته و چنانچه به لينك نصب برنامه هم دقت كنيد، لينك از روي سايت رشد داده شده تا هيچ‌گونه شبه‌اي باقي نمونه. من حتي لازم دونستم نام "انياك" رو هم بيارم تا حق معنوي اين كار به اسم شركت سازنده باشه! احتمالاً هدف شركت سازنده از اين كار، تبليغات بيشتر براي محصولاتش بوده و وقتي خودشون با رضايت خودشون اين كار رو كردن، چرا ما نبايد به ديگران معرفي كنيم تا همه از اين خدمات استفاده كنن؟؟!!

6. کاربران زير از دوست گرامي جناب Admin به دليل اين نوشته سودمند سپاسگزاري کردند :

armin321 (Wednesday 28 February 2007)

عضو جديد payam_prz آواتار ها
    قدرت اعتبار
    0

پیش فرض پاسخ : آموزش نرم‌افزارهاي كاربردي همه یکجا (دانلود نکنید از دستتون رفته!!)

با تشکر از زحمات شما،
    در شبکه رشد همه محصولات آموزشی قدیمی هستند.
    اما شرکت انیاک سایتی با لینک زیر ساخته که آخرین نگارش برنامه های آموزشی را به صورت اینترنتی آموزش میده:
    انیاک - آموزش کامپیوتر

بوک مارک ها

بوک مارک ها