سلام به دوستان عزیز ...
یه نرم افزار جالب انتخاب کردم که به شما معرفی کنم ...
شاید مشکل خیلی از دوستان این هست که به برنامه نویسی PHP تسلط ندارند یا به هر دلیل دیگر دنبال این بوده اند که یک فرم ارتباط از طریق ایمیل بسازند و از آن استفاده کنند ...
این فرم ها معمولاً برای مدیران سایت ها مورد استفاده میگیرند و مدیران سایت ها پس از ساخت این فرم ها ، فرم رو در سایت خودشون قرار میدن و کاربران برای ارتباط با مدیران فقط محل های خالی این فرم ها رو پر میکنند و دکمه ارسال رو میزنند و ایمیلی حاوی مطالب وارد شده در فرم برای مدیران به صورت اتوماتیک ارسال می شود ....

این نرم افزار خیلی سریع و از طریق یک رابط گرافیکی فرم رو میسازد و خودش فایل های اون رو آماده شده به شما تحویل میدهد تا شما فقط فایل ها رو در سرور آپلود کنید و بعد هم لذت ببرید .

بعضی از قابلیت های این نرم افزار این است که می توانید تعیین کنید که وقتی فرم پر شده و تایید میشود یک نسخه از اطلاعات آن برای مدیران و هم برای خود کاربر ارسال شود و در ضمن یک کپی از آن هم در خود سرور به صورت یک فایل متنی ذخیره شود .
از هر تصویر و رنگی میتوانید در ساخت فرم استفاده کنید ...
در مورد زبان فارسی هم مشکلی ندارد به راحتی میتوان با آن فرم های ارتباطی با زبان فارسی ایجاد کرد .
یک قابلیت دیگر این است که میتوانید در خود آن متنی رو برای تشکر بعد از تایید فرم وارد کنید و یا آدرس یک صفحه اینترنتی رو وارد کنید که این مساله به شما اجازه ابتکار بسیار زیادی میدهد .
نام این نرم افزار ساده و بسیار کاربردی CoffeeCup Flash Form Builder هست که در اینترنت فایل کرک برای اون موجود نیست و این نرم افزار توسط خود من کرک شده و شما میتوانید این نرم افزار رو از لینک زیر دانلود کنید ... در ضمن باید اضافه کنم که این فایل خودش کرک شده و نیازی به کرک کردن یا ثبت سریال ندارد ...
فقط اون رو نصب کنید و استفاده کنید ...!!!!!!!:p :D ;)
تصویری از محیط اصلی نرم افزار رو میتوانید در زیر مشاهده کنید :

نرم افزار رو از اینجا دانلود کنید .

هر سوالی در مورد نرم افزار وجود داشت من در خدمت دوستان هستم و در همین جا پاسخگوی دوستان خواهم بود .
موفق باشید ...
آرمان تشکر