vps

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10

موضوع: 400 مگابایت در یک مگابایت . انقلابی در فشرده سازی فایلها با Kgb Archiver

عضو ممتاز Safi آواتار ها
    قدرت اعتبار
    12

پیش فرض 400 مگابایت در یک مگابایت . انقلابی در فشرده سازی فایلها با Kgb Archiver

شما از چه برنامه ای برای فشرده کردن فایلهاتون استفاده می کنین؟ Winrar, Winzip, 7zip ,
    یا برنامه های دیگه؟
    KGB ARCHIVER یک نرم افزار بسیار پرقدرت در زمینه فشرده سازی اطلاعات است. این
    نرم افزار با استفاده از استاندارد فشرده سازی AES-256 و الگوریتمهای پیشرفته نرخ فشرده سازی
    را بصورت چشمگیری افزایش داده است. اگر کامپیوتر پر قدرت با حافظه بالا داشته باشید و سطح
    فشرده سازی را روی Extreme یا Maximum قرار دهید آنگاه معجزه این نرم افزار را خواهید دید.

بوسیله این
    برنامه تونستن آفیس 430 مگابایتی رو در یک مگابایت فشرده کنن ، بطوریکه در یک فلاپی جا بشه.
    البته این برنامه یک عیب بسیار بزرگ داره و اون عیب اینه که این برنامه برای کارکردن نیاز به یک
    سیستم بسیار قوی داره . بهتره بدونید که فایل یک مگابایتی آفیس که با KGB ARCHIVER فشرده
    شده بوسیله سیستمی با مشخصات AMD X2 3200+ و 1GB Corsair RAM در عرض 4 ساعت
    باز شده و احتمالا با سیستمهای ضعیف به 24 ساعت زمان برای باز کردن آفیس یک مگابایتی نیاز هست.
    پس قبل از دانلود کردن KGB ARCHIVER و آفیس یک مگابایتی حتما سرعت و توان کامپیوتر خودتون را در نظر داشته باشید (می تونین با فایلهای کم حجم امتحان کنید )
    لینک دانلود KGB ARCHIVER :
    http://www.4shared.com/file/1091115/...h_win_gui.html
    باید چند ثانیه صبر کنید که کلید دانلود درپایین صفحه ای که باز میشه فعال بشه.
    لینک دانلود آفیس یک مگابایتی :
    http://www.4shared.com/file/1091205/...e_2006_mb.html
    بایدچند ثانیه کنید که کلید دانلود درپایین صفحه ای که باز میشه فعال بشه.
    موفق باشید.

با تشکر.
    قبلا هم با این برنامه کار کرده ام.
    برای فشرده و باز کردن فایل ها نیاز به رم و زمان زیادی احتیاج هست که مقدار فشرده سازی بیشتر بشه کلا یک انقلاب جدید دز زمینه فشرده سازی فایل ها به حساب میاد.
    فقط تنها موردی که هست اون 2 مشکل اساسی رم و زمان زیاد هست که باید فایل فشرده میشه مثلا 5 تا 8 ساعت برای باز کردن یک فایلی که به اندازه 1.4 مگ کوچک شده و اصل این فایل 500 مگ می باشد.

4. کاربران زير از دوست گرامي جناب Reza684 به دليل اين نوشته سودمند سپاسگزاري کردند :

peyman_joojoo (Saturday 27 May 2006)

عضو Kayvan آواتار ها
    قدرت اعتبار
    0

برای گذاشتن فایل های حجیم تو اینترنت خیلی کاربرد داره , واقعا ممنون فقط تنها چیزی که کم داره اینه که سرعت برنامه تو باز کردن فایل بره بالا !

عضو نیمه فعال fa0p آواتار ها
    قدرت اعتبار
    0

برنامه بسیار خوبی رو معرفی کردین.. ولی اگه می خواین اون office 12 رو بذارین extract بشه این کارو نکنین چون فایلش مشکل داره ... من ستتس کردم برنامه نصب نمی شه.... فقط 7 ساعت الکی سیستم روشن بود.
    در جنگ سرباز بی طرف وجود ندارد....
    wWw.P30Warez.Com

ناظم سابق سايت Shahani آواتار ها
    قدرت اعتبار
    11

نرم افزاري فشرده سازي كه نتواند از اطلاعات حفاظت كند
    اسمش نرم افزار نيست !
    من به الگوريتم نويسي اين برنامه نمره 0 ميدم چون قادر به بازگرداندن صحيح اطلاعات نيست
    جدا از اينكه براي وقت اصلا ارزشي قائل نيست
    نرم افزار Winrar زماني كه پسوند Rar ايجاد ميكند با حداكثر فشرده سازي با حجم فايل هاي ايجاد شده با اين برنامه زياد تفاوتي ندارد
    همچنين نرم افزار Power Archiver يكي از پرقدرت ترين نرم افزار هاي فشرده سازي است كه اين برنامه هم زمان ساخت فايل CAB با حداكثر فشرده سازي حجم فايل را وقعا كاهش ميدهد

عضو ممتاز dvb_master آواتار ها
    قدرت اعتبار
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahani نمایش پست ها
    من به الگوريتم نويسي اين برنامه نمره 0 ميدم چون قادر به بازگرداندن صحيح اطلاعات نيست
    آیا این نظر شخصی شماست یا مستند هستش؟
    If you want something very badly, set it free.
    If it comes back to you, it will be yours forever. If it doesn't, it was NEVER yours to begin with

ناظم سابق سايت Shahani آواتار ها
    قدرت اعتبار
    11

من نظر خودم و گفتم اما فكر ميكنم خيلي ها با نظر من موافق باشند
    ساختار يك برنامه مهم ترين چيزي هست كه يك برنامه داره
    داشتن يك الگوريم كارآمد ، دقيق و منظم يك برنامه را قدرتمند ميكند و همچنين سرعت برنامه را بالا ميبرد
    زماني كه با اين برنامه فشرده سازي انجام ميشود در هنگام بازگرداندن به حالت اوليه برنامه ها معيوب و ناقص ميشوند
    اين برنامه اصل اول نگهداري اطلاعات را زير پا گذاشته ديگه چه انتظاري ميشه ازش داشت
    اين برنامه به هيچ عنوان قابل اعتماد نيست و بهتره براي جلوگيري از مشكلات بسيار وحشت ناك از اين برنامه استفاده نكنيد
    سند من كار كرد برنامه هست ميتوانيد خودتان امتحان كنيد
    توي همين تاپيك مشكل در باز گشايي اطلاعات به حالت اول نوشته شده ...

عضو ممتاز dvb_master آواتار ها
    قدرت اعتبار
    11

با نظر یک نفر که نمیشه یک حکم کلی صادر کرد.
    اگه این حرف شما که پس از decompression فایل ها معیوب می شوند، درست باشه من هم با نظر شما کاملاً موافقم که یه همچین برنامه ای به لعنت یزید هم نمی ارزه. اما در مورد سرعت برنامه به نظر من کاملاً طبیعی هستش چون در هر حال ما مجبوریم برای هر چیز با ارزشی قیمت اون رو بپردازیم که در این مورد هزینه همون وقت هستش.به قول گفتنی از آب که نمیشه کره گرفت!!
    در آخر باید بگم که در استفاده از چنین برنامه هایی باید یک دلیل منطقی وجود داشته باشه یعنی در هنگام محاسبه سود و زیان شما باید به این نتیجه برسین که من حاضرم وقتم رو برای انجام این کار بذارم همونطور که یکی از دوستامون حاضر شده 7 ساعت کامپیوتر رو روشن بذاره. وگرنه برای من نوعی هیچ دلیلی نداره که مثلاً بخوام یه فایل MP3 رو که حجمش 4 مگابایته با صرف چند ساعت وقت بکنم 40 کیلو بایت!!!:30:
    If you want something very badly, set it free.
    If it comes back to you, it will be yours forever. If it doesn't, it was NEVER yours to begin with

با سلام خدمت همه دوستان و تبریک عید به همه شما
    من برنامه رادانلود کردم و امتحانش کردم . به نظر من این برنامه فقط برای یک بار امتحان و تجربه کردن خوبه و اصلا به درد کاربران خانگی نمیخوره .
    البته کیفیت فشرده سازی خیلی خوبی داره ولی سرعت باز کردن فایلها خیلی خیلی کنده و به نظر من نرم افزار Winrar خیلی بهتر عمل میکنه

در ضمن از مدير ميكس و مونتاژ بابت اطلاع رسانی مفیدشون تشکر میکنم

بوک مارک ها

بوک مارک ها