vps

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: Canopus Procoder 2.0 عالی ترین نرم افزار تبدیل فایلهای ویدیویی (آموزش تصویری)

عضو ممتاز Safi آواتار ها
    قدرت اعتبار
    11

با سلام.
    امروز می خوام قوی ترین ، حرفه ای ترین و ساده ترین نرم افزار تبدیل فایلهای ویدیویی را به شما معرفی کنم .
    Canopus Procoder 2.0 محصولی از کمپانی CANOPUS سازنده کارتهای کپچر .
    اگر یکبار از این نرم افزار استفاده کرده باشید دیگه سراغ برنامه های مشابه و متفرقه نمی روید .
    نمونه هایی از قابلیت ها :
    1) حفظ کیفیت بالای تصویر در خروجی (به جرات می تونم بگم که با این برنامه VCD های شما شطرنجی نخواهند شد البته اگر کیفیت فایل ورودی تون خوب باشه )
    2) تبدیل تمام فرمتها به یکدیگر و بالعکس.
    3) ساپورت تمامی فرمتهای : DV / RAW DV / HD / AVI / MPEG 1 / MPEG2 / VCD / SVCD / DVD(VOB) / QUICK TIME (MOV) / 3GP & 3GP(MPEG4) / STB / REAL / WMV
    4) قابلت نصب هم به تنهایی و هم بعنوان plug in روی دو نرم افزار ادیت فیلم Premiere و Edius Pro بطور همزمان .
    5) قابلیت اجرا به سه روش:
    به تنهایی / از داخل محیط Premiere / از داخل محیط Edius Pro .
    6) سازگاری کامل با MPEG 2 DECODER (( بر خلاف ورژن 1.35 که با MPEG 2 DECODER مشکل داشت .))
    7) قابلیت اعمال همزمان فیلترهای صوتی و تصویری در هنگام تبدیل.

طرز کار Canopus Procoder 2.0 بسیار ساده است . توضیحات لازم در عکسهای زیر داده شده است .

در آخرین مرحله بر روی CONVERT کلیک کنید تا تبدیل آغاز شود

موفق باشید.

با تشکر، خیلی عالی بود، استفاده کردیم.

مديريت كل سايت Admin آواتار ها
    قدرت اعتبار
    10

دوست عزيز با تشكر از شما به خاطر مطلب كاملتون،
    اگه امكان داره آخرين كركي كه از اين نرم داريد يكجا آپلود كنيد تا ورژن متناسب اون رو دانلود كنيم. من مدت‌ها پيش دنبالش گشتم ولي بي‌نتيجه موند...

عضو جديد afagh آواتار ها
    قدرت اعتبار
    0

پیش فرض پاسخ : Canopus Procoder 2.0 عالی ترین نرم افزار تبدیل فایلهای ویدیویی (آموزش تصویری)

سلام. خسته نباشید. سایت خیلی خوبی دارین.
    من با primier ک کلیپ ساختم ولی حجمش خیلی زیاده 3.4G شده با راهنمایی های شما از این نرم افزار که استفاده کردم بازم حجمش کم نشد تنظیماتشو که دستکاری می کنم کیفیت تصویر میاد پایین.
    تورو خدا به من کمک کنید.چند وقت هست که گیر این کلیپ هستم دارم دیونه می شم مر 30

بوک مارک ها

بوک مارک ها