ياداشت و ثبت خاطرات تلخ و شريرين روزانه به زبان و احساس شخصي يك شخص كاري ارزشمند است كه بسياري از افراد خوش ذوق در زندگي ماشيني امروز نيز به انجام آن مي پردازند .

تا به حال به فكر انجام اين كار به صورتي بسيار زيباتر و جذاب تر در محيط الكترونيك و به صورت دفتر خاطراتي الكترونيك , بسيار زيبا و ارزشمند بوده ايد ؟ مطمئنا در اين روش دست شما براي ثبت دقيق تر وقايع و خاطرات و بيان احساست بازتر خواهد بود !

DiaryOne دفتر خاطراتي چند رسانه اي و بسيار زيبا از سري محصولات شركت PIMOne Software است كه امكانات فراواني در ثبت و يادداشت خاطرات روزمره به شما مي دهد و شما را در خلق يك دفتر خاطراتي الكترونيكي زيبا كمك مي نمايد .

امكانات و توانايي هاي دفتر خاطرات الكترونيكي زيباي DiaryOne 6 :

ثبت وقايع در محيطي با توانايي هاي متفاوت چند رسانه اي - علاوه بر توانايي درج خاطرات با فونتها , سايز ها و رنگهاي متعدد ,به شما امكان دخيره چند رسانه اي آنها را با اضافه كردن انواع صدا و فايل صوتي و هچنين تصاوير و ...را نيز مي دهد .

توانايي گوش دادن به خاطرات شما و سپس ثبت خودكار آنها - بلي , ويژگي بسيار جالب اين محصول است كه كافيست شما خاطرات خود را براي او بخوانيد و سپس او خود به خود آن را تايپ مي كند ! ( البته اين عمل مختص زبان انگليسي و لهجه ي درست مي باشد )

ثبت وقايع در محيطي امن - اين نرم افزار امنيت كاملي را براي داده هاي شما فراهم مي آورد و هيچ شخصي جز شما قادر به مشاهده ي آنها نيست . قادر به خلق چندين اكانت براي كاربران مختلف با چند رمز عبور گوناگون است تا خاطرات و اطلاعات هر شخص برايش محفوظ بماند .

ثبت آسان اطلاعات روزمره خود از محيط وب به داخل محيط نرم افزار - تنها با يك كليك ساده در محيط نرم افزار Internet Explorer مي توانيد تمامي اخبار و اطلاعات مورد علاقه و ارزشمند آن روز را از محيط وب به داخل محيط نرم افزار ببريد تا به عنوان يك خاطره و يا مطلب ارزشمند از آن نگهداري كنيد .

محيط طبيعي , بسيار زيبا و در عين حال قابل تغيير نرم افزار - محيط زيباي نرم افزار مجهز به پوسته ها گوناگون است كه مي توانيد آنها را به رايگان از سايت سازنده در يافت نماييد . همچنين داراي شكلك هاي مختلف و زيبا براي بيان احساسات شما در خاطرات است و با خود تصاوير زيبايي براي اضافه كردن در صورت نياز به همراه مي آود .

به علاوه دفتر يادداشت الكترونيك حاصل براي شما كاملا مي تواند به صورت يك كتاب زنده در آيد و زيبايي خاصي به خود گيرد .

توانايي محاسبه ي درآمد و خرج هاي شما - به آساني مي توانيد درآمد ها و خرج هاي روزمره ي خود را به بخش مربوطه در اين نرم افزار دهيد و سرآخر در پايان ماه گزارشي دقيق همراه با جزييات از اين نرم افزار تحويل بگيريد .

قابليت جستجوي آسان و سريع - به اساني مي توانيد به متن و خاطره و مورد نظر خود در ديتابيس اين نرم افزار برويد و بادادن كوچكترين اطلاعات لازم خاطره خود را پيدا خواهيد نمود .

توانايي انتشار و پخش آسان يادداشت هاي شما در محيط هاي اينترنتي - با يك كليك ساده شما قادر به انتشار خاطره و يا نوشته ي خود در وبلاگ عمومي MSN Spaces خواهيد بود و يا حتي مي توانيد نوشته ي خود را از محيط نرم افزار به ايميل تمامي دوستان خود ارسال كنيددانلود برنامه
کرک