كمپاني قدرتمند Kaspersky از شركت روسيه با توليد ضد ويروس مطرح و بسيار پرطرفدارش به شهرت وفروشي بسيار بالا دست يافته است . اين ضد ويروس به خاطر قدرت و سرعت بسيار بالا , توانايي آپديت بسيار مناسب و ديتابيس آنلاين بسيار قدرتمند و مصرف كم حافظه هاي اصلي سيستم داراي طرفداي بي شماري شده و بسياري از طرفداران تعصبي ضد ويروس هايي چون McAfee و Norton را حتي به سمت خود كشانده است . ضد ويروس Kaspersly هنگام عرضه با شعار 3 بار آپديت در روز پاي به عرصه ي رقابت گذاشت و پس مدتي در ميان كاربران جاي خود را به طور كامل باز كرد .به تازگي از سوي كمپاني كسپراسكاي آخرين نسخه ي بسته ي امنيتي اين شركت كه شامل نسخه ي 6.0 و آخر ضد ويروس كسپر به همراه چندين نرم افزار امنيتي قدرتمند اين شركت عرضه شده است كه امروز قصد معرفي آن را داريم .

Kaspersky Internet Security 2006 راه حلي بسيار مناسب براي تامين امنيت سيستم به صورت كامل در مقابل تمامي خطرهاست .

برخي از ويژگي هاي نرم افزار قدرتمند Kaspersky Internet Security 2006 :

ويژگي هاي محافظتي عليه ويروس ها :

محافظت Email - زير نظر داشتن ايميل هاي ورودي و خروجي و چك كردن پروتوكل هايي كه اتز طريق آنها اطلاعات رد و بدل مي شود و حتي نرم افزار هاي مطرح ايميل براي جلوگيري از ورود ويروسها از آن طريق به سيستم .

محافظت اينترنتي - تمامي ترافيك هاي HTTP اينترنتي و سايتهايي كه مورد بازديد قرار مي دهيد توسط اين بخش ضد ويروس موجود در بسته ي امنيتي مورد نظرات و محاظفت كامل قرار مي گيرد تا مانع ورود نرم افزارهاو كدهاي مخرب و ويروس از اين راه رايج شود .

محافظت فايلهاي سيستم - به صورت زنده و Real-Time تمامي فايلهاي ويندوز و بخشهاي مهم و آسيب پذير تحت كنترل نرم افزار است و با مشاهده ي كوچكترين حركت مشكوكي شروع به فعاليت عليه آن مي كند .

Proactive protection - زير نظر داشتن تمامي پروسه هاي در حال اجراي RAM بنابراين شما از پروسه هاي مخفي مخرب نيز آگاه خواهيد شد .

ويژگي هاي محافظتي عليه جاسوس ها :

تامين امنيت اطلاعات محرمانه ي سيستم - اين بخش از نرم افزار از اطلاعات محرمانه ي سيستم شما مانند پسورد ها , جزييات كرديت كارت ها , شماره اكانت هاي مختلف و ساير اطلاعات اين چنيني محاظفت به عمل مي آورد و مانع سرقت آنها از سيستم شما شده و از كلاهبرداري هاي اينترنتي كه به دزديدن اين اطلاعات منجر مي شود جلوگيري مي كند .

گشت و گذار امن در محيط اينترنت - همانطور كه مي دانيد امروزه اگر حتي بدون نرم افزارهاي قدرتمند ضد ويروس و ضد جاسوس وارد اينترنت بشويد حتما پس از مدت كوتاهي به يكي از اين جاسوسها و نرم افزارها و كدهاي مخرب گرفتار خواهيد شد . اين بخش از نرم افزار امنيت لازم را براي رفع اين دغدغه تامين خواهد كرد و از سيستم شما در مقابل انواع Spyware , Adware ,Trojan و كدها و نرم افزارهاي مخرب محافظت خواهد كرد .

مسدود كردن فعاليت هاي Dialer ها - از هر تلاش عير معتبري براي دسترسي به اينترنت توسط جاسوس ها و مخصوصا Dialer ها كه با وصل شدن به سرور خود پول تلفن هاي هنگفت را رقم مي زنند جلوگيري به عمل مي آورد .

محافظت عليه هكرها :

مسدود كردن تمامي حمله هاي اينترنتي و شبكه - با زير نظر داشت كامل سيستم و فعاليت هاي اينترنتي از حملات به وجود آمده جلوگيري به عمل آورده و راه ورود آنها را به سيستم مسدود مي نمايد .

كنترل كامل روي تمامي فعاليت هاي اينترني -

امن در تمامي شبكه ها - با اتصال به يك شبكه ي حديد نرم افزار از شما نوع اين شبكه ي جديد را مي خواهد تا متد هاي امنيتي خود را بر اساس آن تعيين كند .

حالت مخفي - سيستم شما را در دنياي اينترنت مخفي نگاه داشته و با اين روش از بسياري حملات احتمالي جلوگيري مي كند .

محافظت عليه Spam ها و نامه هاي مزاحم :

محافظت پيشرفته در مقابل Spam ها - داراي ديتابيس قدرتمند شامل ليست كامل همراه با جزييات اسپم ها و شامل الگوريتم هاي شناسايي اسپم قدرتمند .

پشتيباني نرم افزارهاي Email Client رايج - اين نرم افزار به طور اختصاصي براي Microsoft Outlook و Microsoft Outlook Express نوشته شده و در كار با اين 2 نرم افزار ماكسيسمم توانايي خود را بروز مي دهد


دانلود برنامه
کرک