vps

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: بازی جدید Need for speed : Carbon

عضو فعال sei_pm آواتار ها
    قدرت اعتبار
    12

پیش فرض بازی جدید Need for speed : Carbon

شرکت Electronic Arts ، معروف به EA در سايت رسمي خود ، خبر از ساخت نسخه ديگري از مجموعه Need For Speed و اين دفعه با نام Need for speed : Carbon داده است. بعد از موفقيتي که نسخه پيشين اين بازي ، Most Wanted ، کسب نمود اکنون EA با توسعه نسخه قبلي توسط تيم EA Black Box در ونکوور کانادا و British Columbia ، قصد ارائه نسخه اي قوي تر از اين رده از بازي هاي خود را دارد.

Need for speed : Carbon نسل جديد از بازي هاي مسابقات اتومبيل راني خواهد بود که بازيکنان را قادر ميسازد تا نهايت سرعت و مهارت رانندگي خود را در اين بازي تجربه کنند.
    مدير ساخت اين بازي در مورد اين نسخه گفته است ، Need for speed : Carbon بازيي خواهد بود که شما را سرجايتان ميخکوب خواهد کرد و شما خواهيد ديد که نسل جديد اين نوع از بازي ها تا چه حد پيشرفت کرده است.

اين نسخه از بازي در ماه نوامبر (آذر) امسال و براي کنسول هاي PC, PS2, Xbox, NGC, Xbox 360, PS3, Wii, GBA و NDS ارائه خواهد شد
    http://xbox360media.ign.com/xbox360/...2050104505.jpg
    http://xbox360media.ign.com/xbox360/...2050105568.jpg

2. کاربران زير از دوست گرامي جناب sei_pm به دليل اين نوشته سودمند سپاسگزاري کردند :

michael (Tuesday 12 December 2006)

با سلام خدمت دوست عزیز منم باید بگم این بازی واقعاً شاهکاره من که وقتی خریدم شبم بیدار موندم تا تمومش کنم خیلی حال میده تنظیمات دقیق Sportکردن ماشین واقعاً جالبه دموهاش که حرف نداره البته باید بگم زنی که تو Mostwantedبود خشگلتره اما این یکی هم بد نیست چیزی هم که خیلی جالبه کمک هم تیمی هات است که تو هیچ نسخه ای از Needforspeedوجود ندارد که هم میتونن جلوی یار حریفو صد کنن هم میتونن با باد ماشینشون کمکت کنن که خوب رانندگی کنی اقا سرعت ماشین که دیگه نگو ادم بال در میاره تازه چون بازی تو شبه که جزییات خیلی قشنگه یه چیز دیگه هم هست اینه که بازی که با غول هر شهر میدی تو یه پرتگاه که ممکنه بیفتی که خیلی جالبه اما یه ایرادی داره ماشین میخوای بفروشی بز خری میکنه خیلی نامرده من یه ماشین100تایی رو 55فروختم خوب بود برا ما ایرانیا امکانه چونه زدن میذاشتن تا یه ذره با هاش چونه بزنیم ماشینو بیشتر بخره.سرتونو درد نیارم این بازی اخرشه هر کی اونو بازی نکنه حقیقتاً ضرر کرده من که بعد از اینکه بازی رو تموم کردم هنوز کلی حال میکنم بازیهای ازادی رو که باز شده بازی می کنم .از ما گفتن بود...

بوک مارک ها

بوک مارک ها