vps

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 18

موضوع: افزایش واقعی سرعت اینترنت بوسیله دستکاری در رجیستری و تنظیمات مودم

عضو ممتاز Safi آواتار ها
    قدرت اعتبار
    12

پیش فرض افزایش واقعی سرعت اینترنت بوسیله دستکاری در رجیستری و تنظیمات مودم

قبل از هر چیز بدلیل ارسال تاپیکی که با قوانین سایت مغایرت داشت و تذکر مدیریت محترم سایت
    را در پی داشت رسما از مدیریت محترم و خوانندگان گرامی پوزش می طلبم.

افزایش واقعی سرعت اینترنت در دو مرحله:
    مرحله اول)
    براي اين كار بايد روي my computer خود كليك راست كرده و گزينه Properties را انتخاب كنيد و بعد گزينه hardware سپس Device Manager را انتخاب كنيد. از پنجره باز شده مودم را انتخاب كرده و روي مودم خودتان Properties را انتخاب كنيد در پنجره جديد روي Advanced كليك كرده و در قسمت Extra كلمه at&fx را تايپ كنيد.((بین کلمات نباید فاصله بگذارید)) . حالا ok کنید. سپس به internet option رفته و در قسمت Connections روي اکانتی كه با آن به اينترنت كانكت ميشوید دبل کلیک کرده و Properties را انتخاب كنيد گزينه configure را انتخاب و Maximum speed را به 921600 افزايش بدهید و ok کنید.

مرحله دوم)
    ابتدا به Start برید و تو Run تایپ کنید Regedit و Enter بزنید.
    حال به دنبال این عبارت بگردید:
    [HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Internet Settings]
    سپس در سمت راست پنجره به دنبال این عبارات بگردید:
    MaxConnectionsPerServer -1
    MaxConnectionPerl_OServer -2
    ممکنه این دو عبارت رو مثل من نداشته باشید پس روی
    صفحه سمت راست ، کليک راست كنيد و از قسمت [New]، روی [DWORD] كليك كنيد.
    سپس عبارت مقابل شماره 1 را بنويسيد . برای عبارت شماره 2 هم همین مراحل را انجام بدید.((توجه: در هنگام نوشتن به حروف بزرگ دقت كنيد. يا میتونید از چیزی که من نوشتم کپی و تو رجیستری Paste کنید.))
    حالا روی عبارتهای ساخته شده دو بار کليک کنيد و در قسمت [Value data] برای گزينه اول عدد 8 و برای گزينه دوم حرف a را وارد کنيد. از رجیستری بیرون آمده و سيستم را Restart کنيد.

مرحله دوم را حتما انجام بدید تا سرعت اينترنتتون تا ده برابر افزايش پيدا کنه . اين کار باعث ميشه هر صفحه ای برای دومين بار يا بعد از اون که ميخواد باز شه به سرعت هر چه تمام باز بشه
    اگر مرحله دوم را انجام دادید و در ابتدا تغييری احساس نکرديد اون رو پاک نکنيد چون تو جايی که شما فکرش رو نميکنيد به کمکتون مياد بدون اينکه شما بفهميد.
    منبع : سایت تا به تا

من با استفاده از دو روش بالا با کارت 56k با سرعت 115.2 k وصل می شدم با وجود اینکه مودم من rockwell متعلق به زمان فتحعلی شاهه البته با بعضی از کارتها سرعت تا 921 k نمایش داده میشد. وفتی کانکت هستید به اعدادی که جلوی receive و sent در گوشه پایین دیده می شوند توجه کنید و این اعداد را با اعدادی که قبل از عمل افزایش سرعت دیده می شدند مقایسه کنید.
    اگه شما هم روش موثرتری سراغ دارید ما را هم در جریان بگذارید.

2. The Following 2 Thank You to Safi For This Useful Post:

hamzehfr (Tuesday 23 May 2006), Reza684 (Wednesday 24 May 2006)

با تشکر از شما کاربر گرامی،
    طبق قوانین سایت ارسال تاپیک هایی که در مورد فیلترینگ هستند سریعا حذف می گردند. اما مطالبی که در مورد افزایش سرعت اینترنت و ترفندهای رجیستری آن می باشند مانعی برای ارسال ندارند و شما میتوتنید ادامه مطلب خود را ارسال کنید.
    _______
    با تشکر.

عضو ممتاز Safi آواتار ها
    قدرت اعتبار
    12

با سلام .منظورم سانسور شعر پایانی بود.
    ای خدای متکی ..................................

عضو نیمه فعال farhang آواتار ها
    قدرت اعتبار
    0

بااینکار سرعت مودم افزایش نمی یابد.اعداد گفته شده مربوط به سرعت پورت سریال مودم است نه سرعت انتقال برروی خط تلفن.

با سلام
    شما می توانید از نرم افزار QCOnline استفاده کنید که قابلیتهای آن گفتی نیست بلکه در عمل کارایی آن را مشاهده می کنید.
    چه در سرعت
    چه در .............

عضو ممتاز Safi آواتار ها
    قدرت اعتبار
    12

لطفا درباره QCOnline بیشتر توضیح دهید و لینک دانلود آنرا بگذارید . من هرچی گشتم لینکی از QCOnline پیدا نکردم . لطفا بطور کامل راهنمایی بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط safi
    لطفا درباره QCOnline بیشتر توضیح دهید و لینک دانلود آنرا بگذارید . من هرچی گشتم لینکی از QCOnline پیدا نکردم . لطفا بطور کامل راهنمایی بفرمایید.
    با سلام
    لینک دانلود این نرم افزار همراه با توضیحات برای شما در پیغام خصوصی ارسال شد.

9. کاربران زير از دوست گرامي جناب Reza684 به دليل اين نوشته سودمند سپاسگزاري کردند :

Safi (Tuesday 23 May 2006)

دوست عزیز لینک برنامه رو به منم میدی ؟ چون سرعتم وحشتنک پایین هست

عضو فعال omid آواتار ها
    قدرت اعتبار
    0

پیش فرض غریبه

با سلام بابا دیگه ماغریبهشودیم لینگ این نرم افزار خصوصی می فرستین
    پارتی بازی :d :d
    لطف کنید لینگشو برای من هم بفرستید

عضو ممتاز Safi آواتار ها
    قدرت اعتبار
    12

با سلام و تشکر . آقای Reza684 می خواستم یه پیغام خصوصی برای شما بفرستم اما مثل اینکه صندوق پیامهای شما پر شده بود و پیغام من ارسال نشد . اگه ایرادشو برطرف کردین یه پیغام همینجا بگذارین تا دوباره پیغام خصوصیو بفرستم. با تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط safi
    با سلام و تشکر . آقای Reza684 می خواستم یه پیغام خصوصی برای شما بفرستم اما مثل اینکه صندوق پیامهای شما پر شده بود و پیغام من ارسال نشد . اگه ایرادشو برطرف کردین یه پیغام همینجا بگذارین تا دوباره پیغام خصوصیو بفرستم. با تشکر.
    با سلام خدمت کاربران عزیز،
    صندق پیغام های خصوصی خالی شد.
    دوستان اگر پیغامی دارند می توانند ارسال کنند.
    _______
    با تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط omid
    با سلام بابا دیگه ماغریبهشودیم لینگ این نرم افزار خصوصی می فرستین
    پارتی بازی :d :d
    لطف کنید لینگشو برای من هم بفرستید
    با سلام
    شما که همیشه انتقاد های منفی در سایت می کنید آیا تا به حال مطلبی را در سایت منتشر کرده یا نوشته اید که به سود کاربران باشد که درخواست نرم افرار می کنید. همانطور که قبلا هم گفته شده در IrDVB بیشتر کاربران استفاده کننده هستند تا اینکه مطلب بنویسند.
    دلیل ارسال لینک نرم افرار برای کاربر فوق هم مطالب ارزنده ای بود که این کاربر در سایت به طور مداوم ارسال می کردند که ما هم از لحاط سرعت اینترنت و سهولت کار ایشان نرم افزار را برایشان ارسال نمودیم.
    بدیهی است که با فعالیت کاربران به آنان درجه کاربری بالاتر داده خواهد شد و در صورت پیشرفت مدیر و به درجه بالا تر ارتقاع پیدا می کنند.

عضو نیمه فعال fa0p آواتار ها
    قدرت اعتبار
    0

سلام... روش خوبی رو گفتین... ولی بر اساس تجربه ی من و کار من تو بسیاری از ISP ها اگه سرعت رو ببرین بالا مثلا اگه بذارین رو 921600 به احتمال بسیار بالا کانکت نمی شین.... و اینکه این فقط سرعت اسمی رو می بره بالا یعنی سرور حداکثر به شما 56kbps می ده ولی واسه شما یه عدد دیگه می نویسه... این تجربه من هست.
    در جنگ سرباز بی طرف وجود ندارد....
    wWw.P30Warez.Com

عضو فعال Tara آواتار ها
    قدرت اعتبار
    12

منم با fa0p موافقم توصیه می کنم از نرم افزار flash speed استفاده کنید
    درشت ترین گردوها آنهایی هستند که تو خالی اند!

عضو فعال Khashayar آواتار ها
    قدرت اعتبار
    0

با سلام
    در مورد ارتباط سريال كه مودم هم يكي از آنها است با استفاده از روشهاي مختلف مي شود سرعت كانكت اوليه يا Baudrate را بالا برد كه بيشترين آن115200 مربوط به ارتباط مستقيم پورتهاي COM يا از طريق infrared است. بعد از اينكه مودم كانكت شد چنانچه ارتباط با مشكل اعوجاج و نويز كه مربوط به مشكلات مخابراتي - كابل - سويچ و ... است مواجه شود خود بخود پله به پله سرعت Baud كاهش مي يابد. 115200>56000>52000>48000>36600>28800>19200>9200 و ... و تا زماني كه كانكت هستيد نميتوانيد از سرعت Baud كه يكي از سرعتهاي فوق است تجاوز كنيد. بعلاوه ترافيك سايت و پهناي باند ISP هم در اين امر موثر است. پيشنهاد من اين است كه بطور همزمان بيشتر از دو فايل دانلود نكنيد و اگر واقعا به سرعتهاي بالاتر نياز داريد از روشهاي ديگر استفاده كنيد.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

بوک مارک ها

بوک مارک ها