vps

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: طریقه نصب دیش برای سرعت اینترنت؟

پیش فرض طریقه نصب دیش برای سرعت اینترنت؟

با سلام .من میخواستم بدونم چه جوری میشه با نصب یک دیش و وصل اون به کامپیوتر سرعت اینترنت رو بالا برد . من شنیدم میشه این کار رو کرد البطه غیر قانونی . edsl رو میشه از ای اس پی ها خریداری کرد .ولی این روش رو که من شنیدم اگر بشه خیلی بهتره .میگن با نصب دیش و یک سری کارهای دیگه که من نمی دونم میشه سرعت رو خیلی با لا برد .از مدیران عزیز خواهش میکنم اگر این راه رو بلد هستند به من یاد بدند .و یا اینکه کلا میشه یا نه؟ ممنون میشم جوابم رو بدید

عضو فعال OmidSystem آواتار ها
    قدرت اعتبار
    12

فكر كنم منظور شما اينترنت ماهواره اي باشه البته غيرقانوني كه ميشه گفت است ولي مفتي نيست . در ضمن شما نياز به يك DVB با قابليت دريافت ديتا . يه ديش و LNB معمولي و يه اكانت اشتراك اينترنت ماهواره اي لازم داريد .( چون سند نداريد در كنارش نياز به يك خط اينترنت معمولي كه مي تونه ديال آپ يا Adsl باشه داريد . سرعت رسيو زياده ولي سند نداريد

پیش فرض کمک

با سلام
    من dvbو adsl
    دارم
    و از open sky
    فقط دانلود آفلاین استفاده میکنم
    اما میخوام سرعتم بیشتر بشه چطوری میشه کمکم کنید

عضو ممتاز AKBAR H.Y آواتار ها
    قدرت اعتبار
    12

سلام
    دوست عزیز برای استفاده از اینترنت ماهواره ای شما باید یه کارت در وی بی و... داشته باشد
    و دریافت شما از طریق دی وی بی و ارسال از طریق اینترنت داخلی (دیال اپ یا ای دی اس ال )
    هستش
    که این کار هزینه زیادی رو در بر داره و فقط شرکتها و.. که خواهان اینترنت پر سرعت و بدون پروکسی هستند از این سرویس استفاده میکنند
    بهترين دوست اگه نيستي، لااقل بهترين دشمن باش، غمخوارم اگه نيستي، لااقل بزرگترين غمم باش، هرچه هستي بهترين باش، چون بهترين ها هميشه در خاطر مي مانند، پس در خاطرات بدم بهترين باش

ایمیل : [email protected]

عضو جديد ahmad555ahmad آواتار ها
    قدرت اعتبار
    0

دوستان یک سوال شاید اینجا جایش نباشد اما اگر اطلاعی در این زمینه دارید کمکم کنید
    رفیقی بمن یک شماره 10 رقمی داد و گفت با آن میتوانم وارد اینترنت شوم وهزینه آن دقیقه ای 5 تومان در قبض تلفن میاید 1 آیا راست گفته 2 درست است که یوزر نیم و پسورد نمیخواهد 3 آیا من هم که در یک شهر دورافتاده زندگی میکنم میتوانم از آن استفاده کنم چون هیچ پیش شماره ای ندارد 4 با کد کدام شهرستان شماره را بگیرم
    چون خود شماره 10 رقمی است ضمنا شرکت پشتیبان در تهران است

عضو جديد miladsoft آواتار ها
    قدرت اعتبار
    0

یکی دقیق بگه سرعتش چقدره

سلام
    دوستان و خسته نباشید
    من یه مشکلی دارم
    شاید اینجا جایش نباشد
    بیشتر کسانی که در خارج فیلم و........... با سرعت بالا دانلود می کنند به یه سایت اشتراک دارند
    من نمی توانم به این سایت رایگان وصل شوم کسی می تواند به من کمک کند
    www.usenext.com
    من نرم افزارش را به دست اوردم ولی رجیستر می خواد اونم پولی است

بوک مارک ها

بوک مارک ها