vps

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 11 از مجموع 11

موضوع: یک گیگابایت فضای رایگان برای ذخیره فایل بر روی اینترنت

کاربر برنزی behzad1363 آواتار ها
    قدرت اعتبار
    12

پیش فرض یک گیگابایت فضای رایگان برای ذخیره فایل بر روی اینترنت

این روز ها اهمیت داشتن یک حساب شخصی برای ذخیره و مدیریت فایل بر روی اینترنت و اشتراک فایل ها بین دیگر کاربران بر کسی پوشیده نیست.از این رو شاهد هستیم که هر روزه سرویس های جدیدی پا به این عرصه می گذارند و سعی دارند تا تعدادی از کاربران را به استفاده از خدمات خود جذب کنند. یکی از آن ها که می توان از آن به عنوان سرویسی در خور یاد کرد وب سایت Box.net است که نسخه جدید آن از شش ماه قبل شروع به ارائه خدمات خود کرده و هم اکنون برای هر اکانت رایگان ، یک گیگابایت فضای رایگان اختصاص میدهد. احتمالا سرویس های دیگری را می شناسید که چنین خدماتی را ارائه میکنند ولی امری که سبب شده است تا بتوان box.net را از دیگر سرویس های مشابه متمایز کرد روش توسعه این سرویس است. علاوه بر اینکه روز به روز امتیازات جدیدتری برای کاربران در نظر گرفته میشود سعی شده است تا به ایجاد پیوند با سرویس های نوین و امکان یکپارچگی با دیگر سایت های web ۲ کاربران بتوانند به حسابشان از داخل سرویس های دیگر نیز دسترسی داشته باشند. به عنوان مثال هم اکنون وب سایت های مشهور netvibes و goowy کاملا با box.net یکپارچه شده اند و این روند در آینده نیز ادامه خواهد داشت. البته علاوه بر این ویژگی مهم نباید از دیگر مشخصه های box.net نیز به سادگی گذشت. در تصویر زیر نمایی از یک حساب شخصی را مشاهده می کنید که به روش AJAX مدیریت می شود.

در Box.net علاوه بر آپلود فایل ها و تصاویر قادر خواهید آن ها را فشرده یا اصطلاحا zip کنید، نامشان را تغییر دهید ، آن ها بین پوشه ها جابجا کنید و یا به پوشه های جدیدتری منتقل کنید ، برای هرفایل توضیحاتی بنویسید و همچنین برایشان برچسب موضوعی tag تعریف کنید و حتی در میان فایل ها جستجو کنید و یا برای فایل های آپلود شده آدرس فید بسازید.یکی دیگر از ویژگی های جالبی که در box.net ارائه شده است امکان ایجاد یک شبکه از دوستان که عضو سایت هستند و اشتراک فایل ها تنها بین اعضای آن گروه است که بسیار کار آمد خواهد بود. از دو هفته قبل که اکانت ام را در این سایت فعال کردم تنها می شد فایل ها را بین کاربران سایت به اشتراک گذاشت ولی از سه روز قبل May ۲۳ کاربران قادر اند تا فایل هایشان را پس از آپلود برای هر شخصی قابل دسترس کنند و یا در وبلاگشان به آن لینک دهند. با این توصیف ها فکر می کنم داشتن یک حساب در این سایت در روز های آینده یک برگ برنده برای شما خواهد بود، امتحان کنید
    من خودم از این استفاده می کنم .اگر دوستا ن سایتی بهتر سراغ دارید معرفی کنید

http://www.box.net/
    برای ثبت نام کلیک کنید
    امیدوارم به کارتون بیاد
    سكوتم را به باران هديه كردم تمام زندگي ر ا گريه كردم نبودي در فراق شانه هايت به هر خاكي رسید م تكيه كردم

2. کاربران زير از دوست گرامي جناب behzad1363 به دليل اين نوشته سودمند سپاسگزاري کردند :

Safi (Thursday 29 June 2006)

عضو ممتاز Safi آواتار ها
    قدرت اعتبار
    12

با سلام و تشکر از شما.
    خیلی عالی بود. فقط اگه بتونید درباره جزئیات طرزکار و روش استفاده از امکانات و اختیاراتی که این سایت در اختیار کاربران میگذارد نیز توضیحاتی بدید خیلی از شما ممنون میشیم.

عضو فعال Khashayar آواتار ها
    قدرت اعتبار
    0

سلام
    از اين سايت بازديد كردم خيلي عالي بود اگر امكان دارد بفرماييد نسبت به Gmail و Yahoo چه مزايا و معايبي دارد.
    با تشكر

عضو ildirim80 آواتار ها
    قدرت اعتبار
    0

سلام
    با تشكر از behzad1363 عزيز.
    يه سايت هم من پيدا كردم كه به نظر خودم ساده‌تر، راحت‌تر و سريعتر از سايت بالا هست.
    يك گيگابايت هم فضاي رايگان مي‌ده.(امكان دانلود مستقيم فايل هم داره برخلاف سايت بالا)
    http://www.esnips.com/NewAccountAction.ns

6. کاربران زير از دوست گرامي جناب ildirim80 به دليل اين نوشته سودمند سپاسگزاري کردند :

behzad1363 (Saturday 15 July 2006)

عضو فعال mohammadsat آواتار ها
    قدرت اعتبار
    12

باتشکر از این خبرقشنگت !
    خیلی مفید بود

عضو فعال mohammadsat آواتار ها
    قدرت اعتبار
    12

پیش فرض t

ssa

عضو ممتاز h0sein آواتار ها
    قدرت اعتبار
    12

با سلام خدمت همه دوستان عزیز و دست اندر کاران سایت.
    آپلود سنتری که میخوام بهتون معرفی کنم واقا ترکونده من که باورم نمیشه ولی دارم به چشم خودم میبینیم.
    این آپلود سنتر:
    1:محدودیت واسه حجم فایل نداره.
    2:محدودیت نو فایل نداره(یعنی هر فایلی رو میتونین توش آپلود کنین)
    3:همزمان میتونین فایل رو به هر ایمیل آدرسی که میخواین سند کنین
    4:میتونین توش واسه خودتون پروفایل بسازین یعنی که فایلهایی که آپلود میکنین توی پروفایل خودتون هم ذخیره بشن واسه نظم کار خودتو و واسه استفاده های مجدد
    5:لینک مستقیسم میده!!
    و کلی امکان دیگه که واقا به درد میخوره.
    بقیه شو خودتو ن برین ببینین.
    www.divshare.com

10. The Following 2 Thank You to h0sein For This Useful Post:

mehdi1359 (Monday 12 February 2007), vampire_evanescence (Monday 12 February 2007)

عضو نیمه فعال vampire_evanescence آواتار ها
    قدرت اعتبار
    0

سایت http://www.box.net دیگه اکانت Free نمیده..

عضو فعال ناظم ارشد آواتار ها
    قدرت اعتبار
    13

- GigaSize : از روی اسمش هم می‌توان حدس زد که سایت دست و دل بازی است! جدیدترین سایت اشتراک فایلی است که من پیدا کرده‌ام. سایت‌های مختلف آن را رقیب و ویران‌کننده سایت‌های رپیدشیر و مگاآپلود ارزیابی کرده‌اند.

امکانات و ویژگی‌ها : یک ویژگی خوب این سایت این است که برای استفاده از آن ، لزوما نباید ثیت‌نام یا رجیستر کنید. البته اگر ثبت‌نام کنید ، امکانات بیشتر و بهتری خواهید داشت.

بدون ثبت‌نام می توانید فایل‌های یک گیگابایتی آپلود کنید ، بله، یک گیگابایتی! فایل‌ها "حداقل" 45 روز روی سرور سایت نگهداری می‌شوند.

اما اگر ثبت‌نام کنید ، می‌توانید فایل‌های 1.5 گیگاباتی آپلود کنید ، در این صورت فایل‌ها "حداقل" 90 روز روی سرور سایت نگهداری می‌شوند.

به این ترتیب این سایت محل خوبی برای آپلود فیلم‌ها و MP3 است.

تنها نقطه ضعف این سایت که با توجه به دست و دل بازیش چندان به چشم نمی‌آید ، این است که لینک دانلود مستقیم نمی‌دهد ، البته برخلاف رپیدشیر و مگاآپلود که برای دانلود یک فایل باید کلی دردسر کشید و منتظر شمارش معکوس ماند ، در این سایت بلافاصله بعد از رفتن به صفحه دانلود ، لینک دانلود به شما داده می‌شود.

2- myfabrik : این سایت را هم تازه پیدا کرده‌ام ، وقتی در این سایت ثبت‌نام کردید ، نخستین چیزی که به چشمتان می‌آید ، سعی این سایت در استفاده از آژاکس و طراحی وب 2‌ای! آن است ، به این ترتیی شاهد یک اینترفیس یا رابط کاربری جذاب خواهید بود. این سایت یک گیگابایت به شما فضا می‌دهد.

13. کاربران زير از دوست گرامي جناب ناظم ارشد به دليل اين نوشته سودمند سپاسگزاري کردند :

davood41444 (Monday 12 February 2007)

عضو فعال ناظم ارشد آواتار ها
    قدرت اعتبار
    13

در سایت www.Streamload.com
    25GB فضای رایگان می دهد

عضو ممتاز davood41444 آواتار ها
    قدرت اعتبار
    11

GigaSize عالی بود . پیشنهاد میکنم حتما استفاده کنید.

بوک مارک ها

بوک مارک ها