vps

  1. Saturday 3 February 2007
    نمایش ها:
    350,774
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 از مجموع ‍20 موضوع

انجمن: نوكيا (Nokia)

زیر انجمن ها Threads / Posts  آخرين ارسال

  1. عملیات انجمن:

    Forum Statistics:

    • موضوع ها: 1
    • ارسال ها: 1
  1. موضوع مهم مهم : نرم افزار فارسی ساز موبایل N73

    Started by Reza, Tuesday 24 June 2008 09:48 AM
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,830
    Tuesday 18 November 2008, 02:53 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 726
    Thursday 26 June 2008, 01:07 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,031
    Thursday 26 June 2008, 11:15 AM برو به آخرین پست
  2. موضوع مهم مهم : نرم افزار پخش مالتی مدیا My Strands Socia IPlayer

    Started by Reza, Tuesday 24 June 2008 09:51 AM
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 624
    Tuesday 24 June 2008, 09:51 AM برو به آخرین پست
  3. موضوع مهم مهم : نرم افزار تغییر Reboot Screen گوشي هاي نوکیا

    Started by Reza, Sunday 1 June 2008 10:41 AM
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 640
    Sunday 1 June 2008, 10:41 AM برو به آخرین پست
  4. موضوع مهم مهم : جستجو گوگل بر روی گوشی موبایل نوکیا

    Started by Reza, Sunday 25 May 2008 09:12 AM
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 565
    Sunday 25 May 2008, 09:12 AM برو به آخرین پست
  5. موضوع مهم مهم : سایت فارسی نوکیا راه اندازی شد

    Started by Reza, Monday 19 May 2008 09:26 AM
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 795
    Monday 19 May 2008, 09:26 AM برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 651
    Thursday 8 May 2008, 09:42 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 5,156
    Saturday 26 April 2008, 06:35 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 2,234
    Thursday 24 April 2008, 06:16 PM برو به آخرین پست
  6. موضوع مهم مهم : Symantec Antivirus v 4.03 For Mobile

    Started by Reza, Monday 19 November 2007 12:23 PM
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,467
    Monday 19 November 2007, 12:23 PM برو به آخرین پست
  7. Lightbulb موضوع مهم مهم : بازی های جاوا

    Started by nima_g, Friday 7 September 2007 09:13 AM
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 776
    Friday 7 September 2007, 01:27 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,370
    Sunday 27 September 2009, 12:41 PM برو به آخرین پست
  1. دانلود تمام سوره های قران با فرمت amr

    Started by lvl3hr, Wednesday 28 March 2007 04:58 PM
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 2,575
    Tuesday 26 May 2009, 09:18 AM برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 761
    Thursday 26 February 2009, 07:40 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 989
    Thursday 7 August 2008, 12:18 AM برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,140
    Monday 4 August 2008, 09:57 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 2,767
    Saturday 5 July 2008, 10:54 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,022
    Wednesday 25 June 2008, 08:25 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 685
    Wednesday 21 May 2008, 10:26 PM برو به آخرین پست
  2. کدهای مخفی برای موبایل

    Started by babak10000, Monday 31 March 2008 11:41 AM
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 936
    Monday 31 March 2008, 11:41 AM برو به آخرین پست
  3. 57 جدیدترین ورژن Nokia PC Suite (ورژن 6.85)

    Started by 3vil, Saturday 8 March 2008 09:56 PM
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,014
    Saturday 8 March 2008, 09:56 PM برو به آخرین پست
  4. مشخصات گوشی نوکیا N73

    Started by jungle_boy, Saturday 29 December 2007 07:46 AM
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 3,252
    Saturday 29 December 2007, 07:46 AM برو به آخرین پست
  5. Arrow N99 افسانه ای در میان پرونده های نوکیا

    Started by monia, Monday 3 December 2007 12:56 PM
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 836
    Monday 3 December 2007, 12:56 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 856
    Friday 17 August 2007, 12:22 PM برو به آخرین پست
  6. لطفا كمك كنيد

    Started by kopol_lo, Tuesday 14 August 2007 08:24 PM
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 767
    Tuesday 14 August 2007, 08:24 PM برو به آخرین پست
  7. Exclamation font

    Started by H_MAKIAN, Monday 9 July 2007 01:11 PM
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,759
    Monday 9 July 2007, 01:11 PM برو به آخرین پست
  8. بررسی نوکیا 7373

    Started by Rapbaz, Sunday 10 June 2007 04:32 PM
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 964
    Sunday 10 June 2007, 04:32 PM برو به آخرین پست
  9. Popeye هم به روی موبایل آمد!

    Started by majidsat, Monday 26 March 2007 10:19 PM
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 618
    Monday 26 March 2007, 10:19 PM برو به آخرین پست

Forum Information and Options

Users Browsing this Forum

There are currently 1 users browsing this forum. (0 عضو و 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوع

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

مرتب سازی

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

آیکون راهنما

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده دارای ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوعات دارای ارسال شما
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •