vps

  1. Saturday 3 February 2007
    نمایش ها:
    331,735
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 15 از مجموع ‍15 موضوع

انجمن: سوني اريکسون (SonyEricson)

زیر انجمن ها Threads / Posts  آخرين ارسال

  1. موضوع مهم مهم : مجموعه 12 تم زيبا براي سونی اریکسون

    Started by Reza, Saturday 2 August 2008 11:37 AM
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 525
    Saturday 2 August 2008, 11:37 AM برو به آخرین پست
  2. موضوع مهم مهم : قفل گذاری بر روی فايلها در سوني اريكسون

    Started by Reza, Saturday 28 June 2008 07:45 PM
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,097
    Saturday 28 June 2008, 07:45 PM برو به آخرین پست
  3. موضوع مهم مهم : مجموعه 3 تم جدید برای سونی اریکسون

    Started by Reza, Thursday 26 June 2008 11:44 AM
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 663
    Thursday 26 June 2008, 11:44 AM برو به آخرین پست
  4. موضوع مهم مهم : افزایش فضای Sms در گوشي هاي سوني اريكسون

    Started by Reza, Wednesday 18 June 2008 12:00 PM
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 694
    Saturday 21 June 2008, 09:15 PM برو به آخرین پست
  5. 20389 موضوع مهم مهم : تست گوشیهای سونی اریکسون Full Test Code

    Started by Reza, Sunday 18 May 2008 07:42 PM
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 475
    Sunday 18 May 2008, 07:42 PM برو به آخرین پست
  6. موضوع مهم مهم : جديدترين ورژن Sony Ericsson Themes Creator

    Started by Reza, Sunday 30 December 2007 12:32 PM
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 792
    Thursday 8 May 2008, 11:46 AM برو به آخرین پست
  7. Cool موضوع مهم مهم : تم هاي بسيار زيبا براي k750 , w800 . w810

    Started by Magic-Power, Saturday 27 January 2007 07:58 PM
    • پاسخ ها: 11
    • نمایش ها: 1,146
    Wednesday 28 March 2007, 02:00 PM برو به آخرین پست
  8. Cool موضوع مهم مهم : برنامه ساخت تم براي گوشي هاي Sony Ericsson

    Started by Magic-Power, Tuesday 30 January 2007 06:53 PM
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 1,003
    Tuesday 30 January 2007, 06:53 PM برو به آخرین پست
  1. کمک از اساتید سونی اریکسون

    Started by Ako25, Tuesday 19 February 2008 09:14 PM
    • پاسخ ها: 8
    • نمایش ها: 642
    Sunday 4 January 2009, 03:13 PM برو به آخرین پست
  2. به نظر شما LG KE990 بخرم يا SONY ERICSSON K850I؟

    Started by babak10000, Thursday 11 December 2008 07:49 AM
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 824
    Thursday 1 January 2009, 02:54 PM برو به آخرین پست
  3. بازی Tower Wars برای گوشی های سونی اریکسون

    Started by Reza, Saturday 24 May 2008 10:31 AM
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 726
    Saturday 24 May 2008, 10:31 AM برو به آخرین پست
  4. تقويم سال 87 براي موبايل

    Started by azhdar1031, Friday 7 March 2008 01:03 PM
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 695
    Friday 4 April 2008, 12:29 PM برو به آخرین پست
  5. کمک درباره فونت گوشی

    Started by hengameh, Wednesday 12 March 2008 09:13 AM
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 582
    Wednesday 12 March 2008, 09:13 AM برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 549
    Monday 21 January 2008, 07:51 AM برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 534
    Thursday 6 December 2007, 05:37 PM برو به آخرین پست
  6. Post اطلاعاتی در مورد خرید ایرانسل

    Started by arianz, Tuesday 13 November 2007 01:25 PM
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,261
    Tuesday 13 November 2007, 05:49 PM برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 678
    Tuesday 13 November 2007, 12:18 PM برو به آخرین پست
  7. تم های گوشی های سونی اریکسون

    Started by Msrt, Tuesday 6 March 2007 04:06 AM
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 20
    • نمایش ها: 1,796
    Wednesday 12 September 2007, 11:36 PM برو به آخرین پست
  8. نظيمات سينك نمودن اطلاعات p990i با pc

    Started by aseman550, Wednesday 11 July 2007 06:17 PM
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 694
    Monday 13 August 2007, 02:23 PM برو به آخرین پست
  9. تنظيمات سينك نمودن اطلاعات p990i با pc

    Started by aseman550, Wednesday 11 July 2007 06:16 PM
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 596
    Wednesday 11 July 2007, 06:16 PM برو به آخرین پست
  10. Red face بررسی سونی اریکسون P990

    Started by Rapbaz, Sunday 10 June 2007 05:38 PM
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 720
    Sunday 10 June 2007, 05:38 PM برو به آخرین پست
  11. Smile P990i

    Started by n_kh2003, Monday 4 June 2007 02:56 AM
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 1,494
    Wednesday 6 June 2007, 10:57 PM برو به آخرین پست
  12. فیلمبرداری mp4

    Started by REZAMOZHAN, Wednesday 9 May 2007 08:15 PM
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 760
    Wednesday 9 May 2007, 08:15 PM برو به آخرین پست

Forum Information and Options

Users Browsing this Forum

There are currently 1 users browsing this forum. (0 عضو و 1 مهمان)

تنظیمات نمایش موضوع

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

مرتب سازی

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

آیکون راهنما

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده دارای ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا 150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوعات دارای ارسال شما
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به پست ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
  • شما نمی توانید پست های خود را ویرایش کنید
  •