vps

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 11 از مجموع 11

موضوع: offic pro 2007نیاز فوری به licensed برای

کاربر برنزی behzad1363 آواتار ها
    قدرت اعتبار
    11

پیش فرض offic pro 2007نیاز فوری به licensed برای

دوستان کسی کد فعال سازی offic pro 2007نداره
    برنامه نصب کردم ولی هیچ گزینه فعال نیست licensed
    سكوتم را به باران هديه كردم تمام زندگي ر ا گريه كردم نبودي در فراق شانه هايت به هر خاكي رسید م تكيه كردم

عضو jrasekhi آواتار ها
    قدرت اعتبار
    0

پیش فرض License For Office12 BETA

Dear Friend,
    Office12 was a Beta version which expired in almost a month ago. So you can't use it anymore!
    However if you like using it anyway, THERE IS ONE SOLUTION:
    Change the date of your system to last year, e.g. 2005 or earlier

عضو ممتاز atn_1366 آواتار ها
    قدرت اعتبار
    12

دوست عزیز ... jrasekhi با تشکر از جواب شما ...
    لطفاً قوانین انجمن رو رعایت کنید و در انجمن ها تا جای ممکن از متون فارسی استفاده کنید ...

آقا Behzad عزیز ... ورژن 2007 آفیس به صورت بتا هست که به اون Office12 میگن ... این ورژن بدلیل اینکه beta هست بعد از یک زمان نامعلوم از کار میافته ...
    البته من در جایی دیده بودم که اونو Crack کرده بودند و مشکل حل شده بود ولی الان خاطرم نیست ... اگر پیداش کردم حتماً به شما اطلاع میدم ...
    در ضمن به دوستان دیگه هم توصیه میکنم فعلاً برای کارهای مهم از این مجموعه آفیس استفاده نکنند ... به دلیل اینکه پسوند فایل های این ورژن به صورت پیشفرض docx. هست و از حالت doc. که در ورژن های قبلی آفیس کاربرد داشت خارج شده ... برای همین شما نمیتوانید این فایل ها رو با ورژن های قبلی اجرا کنید .

قدرت اعتبار
    12

آقا Behzad من اون مطلب رو پیدا نکردم ولی آخرین ورژن Office2007 pro رو پیدا کردم ...
    لینک هاش رو در پایین براتون قرار میدم ... اگه مشکلتون حل نشد ... پیشنهاد میکنم این ها رو دانلود کنید و اون قبلی رو که روی سیستم شما نصب هست رو uninistall کنید و بعد اینو نصب کنید ...

http://rapidshare.de/files/24708613/...2007.part1.rar
    http://rapidshare.de/files/24586129/...2007.part2.rar
    http://rapidshare.de/files/24586201/...2007.part3.rar
    http://rapidshare.de/files/25336549/...2007.part4.rar
    http://rapidshare.de/files/24606509/...2007.part5.rar

5. کاربران زير از دوست گرامي جناب atn_1366 به دليل اين نوشته سودمند سپاسگزاري کردند :

behzad1363 (Friday 4 August 2006)

عضو jrasekhi آواتار ها
    قدرت اعتبار
    0

پیش فرض Better than Mis-leading

نقل قول نوشته اصلی توسط atn_1366
    دوست عزیز ... jrasekhi با تشکر از جواب شما ...
    لطفاً قوانین انجمن رو رعایت کنید و در انجمن ها تا جای ممکن از متون فارسی استفاده کنید ...

آقا Behzad عزیز ... ورژن 2007 آفیس به صورت بتا هست که به اون Office12 میگن ... این ورژن بدلیل اینکه beta هست بعد از یک زمان نامعلوم از کار میافته ...
    البته من در جایی دیده بودم که اونو Crack کرده بودند و مشکل حل شده بود ولی الان خاطرم نیست ... اگر پیداش کردم حتماً به شما اطلاع میدم ...
    در ضمن به دوستان دیگه هم توصیه میکنم فعلاً برای کارهای مهم از این مجموعه آفیس استفاده نکنند ... به دلیل اینکه پسوند فایل های این ورژن به صورت پیشفرض docx. هست و از حالت doc. که در ورژن های قبلی آفیس کاربرد داشت خارج شده ... برای همین شما نمیتوانید این فایل ها رو با ورژن های قبلی اجرا کنید .
    Dear Friend
    I love to type in farsi but at the moment I can't. I don't understant why my Alt-Shift key is not working. It however well works with other word editors. I also hate to type in Finglish.
    On your reply on Office I should emphasise that I've been searching for such cracks for weaks and have found none. I think it's better not to give our friends wrong information like "I've heared someone got that" than typing in english.

قدرت اعتبار
    12

jrasekhi جان ... باتشکر از شما ... ولی توصیه میکنم که ویندوزتون رو عوض کنید یا این کلید های alt-shift رو درست کنید چون فکر کنم این کلید ها فقط در اینجا لازم نباشه ... شما در خیلی از جاها به این کلیدها نیاز خواهید داشت ...
    در ضمن پس اگر اینجوری مینویسید من با اجازه مدیران دیگه به شما میگم که لطف کنید و فینگلیش ( Finglish ) بنویسد ... نوشته های شما به انگلیسی است و ممکن از بعضی از دوستان در خواندن آنها مشکل پیدا کنند ...
    با تشکر از شما ...

عضو jrasekhi آواتار ها
    قدرت اعتبار
    0

پیش فرض يك توضيح!

jrasekhi جان ... باتشکر از شما ... ولی توصیه میکنم که ویندوزتون رو عوض کنید یا این کلید های alt-shift رو درست کنید چون فکر کنم این کلید ها فقط در اینجا لازم نباشه ... شما در خیلی از جاها به این کلیدها نیاز خواهید داشت ...
    در ضمن پس اگر اینجوری مینویسید من با اجازه مدیران دیگه به شما میگم که لطف کنید و فینگلیش ( Finglish ) بنویسد ... نوشته های شما به انگلیسی است و ممکن از بعضی از دوستان در خواندن آنها مشکل پیدا کنند ...
    با تشکر از شما ...
    دوست گرامي،
    ويندوز بنده مشكلي نداشت بلكه مي خواستم گوشته اي از سطح راهنمايي شما را به دوستان نشان دهم. در ضمن هيچ آدم عاقلي كليد تركيبي Alt-Shift را با توابع غير ضروري ديگر مرتبط نمي كند.
    با تشكر
    بر عاقل لازم است كه نظريه و راي خردمندان را به راي خود بيافزايد

قدرت اعتبار
    12

دوست عزیز ... من منظورم نبود که شما کلید های Alt-shift رو برای برنامه دیگه ای تعریف کنید بلکه گفتم این کلید ها که کار تغییر زبان را انجام میدهند در خیلی از برنامه های و جاهای دیگه هم بدرد میخورند ( برای فارسی نویسی )
    در ضمن من منظور شما رو از این تیکه از نوشتتون نفهمیدم ... لطفاً بیشتر توضیح بدید ... :45:
    ويندوز بنده مشكلي نداشت بلكه مي خواستم گوشته اي از سطح راهنمايي شما را به دوستان نشان دهم.

عضو jrasekhi آواتار ها
    قدرت اعتبار
    0

پیش فرض رفع يك ابهام

دوست عزیز ... من منظورم نبود که شما کلید های Alt-shift رو برای برنامه دیگه ای تعریف کنید بلکه گفتم این کلید ها که کار تغییر زبان را انجام میدهند در خیلی از برنامه های و جاهای دیگه هم بدرد میخورند ( برای فارسی نویسی )
    در ضمن من منظور شما رو از این تیکه از نوشتتون نفهمیدم ... لطفاً بیشتر توضیح بدید ... :45:
    منظورم اين بود كه: همه كس همه چيز نداند. اگر قرار است راهنمايي ما موجب گمراهي ديگران شود بهتر است اصلا راهنمايي نكنيم. گرچه من تنها در اين مورد گلايه داشتم و البته از راهنمايي هاي فبلي شما در موارد ديگر استفاده كرده ام و بسيار هم متشكرم.
    با تشكر

قدرت اعتبار
    12

خواهش میکنم ...
    صحبت های شما کاملاً درست است ... :04:

عضو ممتاز cactus آواتار ها
    قدرت اعتبار
    11

کسی Office 2007 رو به صورت لینک مستقیم نداره !؟؟ نمیخوام از راپیدشیر استفاده کنم !
    Any Question About Web Programming Like HTML,DHTML,ASP,ASP.NET,SQLSERV ER,JAVASCRIPT
    Dont waste time ! CACTUS is here
    :01:

افلاطون مي گه: " اگه با دلت چيزي يا کسي رو دوست داري زياد جدي نگيرش، چون ارزشي نداره، چون کار دل دوست ‏داشتنه، مثل کار چشم که ديدنه، اما اگه يه روز با عقلت کسي رو دوست داشتي، اگه عقلت عاشق شد، بدون که داري ‏چيزي رو تجربه مي کني که اسمش عشق واقعيه هوسبازان وقتی زیبایی را می بینند،دوستشان دارند. ولی عاشقان وقتی كسی را دوست داشته باشند،زیبا می بینن

بوک مارک ها

بوک مارک ها